» SPOTKANIA Z LUDŹMI WIARY  » Na drogach przemiany - 18.02.1018

           W niedzielę 18 lutego br. odbyło się w naszym kościele kolejne spotkanie: „Idźcie i głoście – spotkania z ludźmi wiary”. Gościem spotkania była aktorka Patrycja Hurlak, znana m.in. z seriali "Klan", "Blondynka" czy "Na Wspólnej". Jest autorką książki „Nawrócona Wiedźma”, w której wyznaje, że przez wiele lat rzucała uroki na ludzi, którzy stawali na jej drodze. 
           W swoim świadectwie wiary wyznała: „Magia dawała mi poczucie własnej wartości, wyższości nad innymi i nieprzeciętności. Czułam w sobie nadnaturalną moc i otrzymywałam, co chciałam. Trudno mi nawet wskazać początek tych zainteresowań. Śmiem twierdzić, że diabeł wyreżyserował sobie cały scenariusz, odkąd pojawiłam się w łonie matki…”. Aktorka mówiła o czarnej magii, widzeniu demonów, niebezpieczeństwie wróżb i horoskopów. Opowiadała o tym, jak wyrwała się spod szatańskich wpływów i wróciła do kościoła katolickiego, stając się osobą mocno wierzącą.
           W drugiej części spotkania wszyscy zostali zaproszeni na Agape, na której mogliśmy porozmawiać z naszym gościem i posilić się gorącym żurkiem i herbatą.

           Zdjęcia ze spotkania:

 licznik odwiedzin - 24469027        | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS