» ARCHIWUM  » Wyjazd młodzieży - Zakopane

WYJAZD MŁODZIEŻY-KIERUNEK ZAKOPANE...

 

            Młodzież z naszej parafii  w dniach 10.07. do 16.07. br., uczestniczyła w wyjeździe rekreacyjno-formacyjnym do Zakopanego. Opiekunem wyprawy był ks. Kazimierz Sobański.
            W drodze do Zakopanego, młodzi zatrzymali się w Częstochowie na Jasnej Górze, gdzie uczestniczyli we Mszy Świętej oraz modlitwie przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej.
            Każdy dzień wyjazdu rozpoczynała wspólna Eucharystia, która wprowadzała uczestników w temat danego dnia. Na szlaku do Królowej Tatr młodzi z Łodzi spotkali abpa Marka Jędraszewskiego, Metropolitę Krakowskiego, który w samotnej wyprawie w góry, pielgrzymował do Królowej Tatr. Pod przewodnictwem byłego Metropolity Łódzkiego młodzi uczestniczyli we Mszy św. w kaplicy Matki Bożej Jaworzyńskiej.
            W czasie trwania wyjazdu młodzież uczestniczyła w wyprawach górskich zdobywając: Gęsią Szyjkę, Kasprowy Wierch, Staw Gąsienicowy, Dolinę Chochołowską oraz Dolinę Kościeliska. Czas wolny spędzali na Krupówkach, grając w gry planszowe, oglądając filmy oraz podczas rekreacji na basenie. Kończąc wspólny wyjazd i wracając do Łodzi, zatrzymano się w Wadowicach, w miejscu urodzin św. Jana Pawła II.

 

            Zdjęcia z wyjazdu:

 

 

licznik odwiedzin - 24666066        | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS